yorumlar Prostaline

 • Raul
  Alt karın ve yumurtalıklarda ağrı beni eziyet etti. Doktora gittim. Beni prostatı tedavi etmem için gönderdi. Yeni kadar iyi bir aylık tedaviden sonra. Acılar gitti.
  Prostaline
 • Ιωάννης
  Arkadaşlarla dağlarda seyahat etti. Tuvalete giderken ağrı başladı. İdrar yapmak çok acı vericiydi. Doktor kronik prostatit teşhisi koydu ve Prostalin kapsüllerini denemeyi önerdi. Katılıyorum. Kaybedecek hiçbir şey yoktu. 2 ay sonra semptomlar neredeyse kayboldu.
  Prostaline
 • Raul
  Sevgili bir kadın belirdi, ama bu kötü şans. Yumurtalıklarda, tam anlamıyla uyarılmayı engelleyen sürekli ağrıdan rahatsız oldular. Tanıdığım bir doktorun tavsiyesi üzerine Prostaline kapsülleri aldım. Birkaç gün sonra ağrılar kayboldu ve tekrar birbirimizden zevk alabildik.
  Prostaline
 • Γεώργιος
  Prostalin kullanmak uğruna alkolü tamamen bırakmam ve yağlı yiyeceklerin kullanımını azaltmam gerekiyordu. Ama buna değdi! Birkaç hafta sonra ağrılı idrara çıkma durdu. Doğru, Yeni Yıl için alkol içmiş olmak, her şey yeniden başladı. Ama şimdi bu hatayı tekrar etmeyeceğim.
  Prostaline
 • Ιωάννης
  Prostat hastalıklarının önlenmesi için Prostalin alıyorum. Sağlığı büyük ölçüde etkilemezler, pratikte kontrendikasyon yoktur. Yılda bir kez 20 tablet almanız yeterlidir ve daha sonra sorun çıkmayacağından emin olabilirsiniz.
  Prostaline
Değerlendirme Prostaline
4.8
6